• JUHTPULT +59 EUR

Haagissuvila komplekt 200w Pro

461,00 €
Maksudeta

KOHAPEAL SAADAVAL! 

Komplekt sisaldab kahte painduvat a’100W/12V päikesepaneeli, uudset Epiver MPPT 20A/12/24V laadimiskontrollerit, kaableid ja pistikuid.

Võimalik juurde osta ka lisajuhtpult +59 EUR 

Rohkem infot ja täpne sobivus Tel 5888 0000

Kogus
Kaup on laos!

Last time this product was added to a cart: 2020-03-28

 

 

 

KOHAPEAL SAADAVAL!o

TARNE EESTI PIIRES 1tp.

Ülevaade:

Epever laadimiskontroller on mõeldud kahe aku  laadimiseks päikesesüsteemis üheaegselt. See kontroller toetab mitut tüüpi akusid, sealhulgas suletud, geel-, üleujutatud, LiFePO4 ja Li-NiCoMn-tüüpi akusid, mis sobivad RV, Camper, Boat jms jaoks. Seade tuvastab automaatselt käivitusaku pinge ja laadib teist akut, kui esimese tingimused on täidetud.

Epever kontroller kasutab täiustatud MPPT juhtimisalgoritmi, mis minimeerib võimsuspunkti kadumiskiirust ja kadumisaega ning jälgib kiiresti ka PV-massiivi maksimaalset võimsuspunkti (MPP) ja hangib päikesepatareist maksimaalse energia mis tahes tingimustes. Energiatarve MPPT päikesesüsteemis kasvab 20–30% võrreldes PWM laadimismeetodiga.

Kui akusid ei kasutata pikka aega ja laadimistingimusi ei vajata, lülitub kontroller madala energiatarbega režiimile, mis vähendab aku kaotust ja raiskamist toote eluea pikendamiseks. Süsteemi parameetreid kuvatakse ja seadistatakse LED / LCD ekraanil.  Kontroller on varustatud kaitsetasemega IP33, mis on veekindel ja tolmukindel. Mitu kaitsefunktsiooni, sealhulgas aku ülelaadimise kaitse, tühjenemise kaitse ja PV ja aku vahelise pöördühenduse kaitse, mis tagavad tõhusalt päikesesüsteemi ohutuse, stabiilsuse ja eluea.

Maksimaalne jõupunktide jälgimise tehnoloogia ülikiire jälgimiskiirusega ja jälgimise efektiivsus vähemalt 99,5% garanteeritud

MPPT täiustatud juhtimisalgoritm MPPt kiiruse ja ajakadu minimeerimiseks

Lai MPP pingevahemik PV mooduli paremaks kasutamiseks

Laadimise ja laadimisvoolu piiramise automaatse juhtimise funktsioon.

ST, TI ja Infineoni komponentide kõrge kvaliteet ja madal rikete määr toote eluea tagamiseks

100% laadimine ja tühjendamine ümbritseva õhu temperatuuride vahemikus.

LED- ja LCD-ekraanid on valitavad.

Auto külmiku AES juhtsignaal energia raiskamise vältimiseks.

   

Hinnale lisandub km.

Väga lihtne ise paigaldada, kaasas juhend.

Rohkem infot ja täpne sobivus Tel 5888 0000

90 Tooted